فوتبال استان گلستان

انعکاس اخبار و فعالیت های هیات فوتبال استان گلستان

نونهالان آق قلا در صدر جدول لیگ برتر کشور

تیم فوتبال نونهالان کیمیارشد آق قلا ، نماینده فوتبال گلستان در مسابقات نوجوانان لیگ برتر فوتبال کشور در پایان هفته چهارم این مسابقات با کسب هفت امتیاز همچنان در صدر جدول گروه خود قرار دارد . 

نونهالان آق قلا

مسابقات نونهالان کشور با شرکت 14 تیم در دو گروه  از روز 8 بهمن ماه بصورت رفت و برگشت آغاز شد ،نونهالان آق قلا در هفته اول میزبان پیش گامان مشهد بود و این تیم را با شکست سنگین 6 بر 0 بدرقه کرد ، کیمیارشد در دومین دیار خود در بابلسر هدف بابلسر را با حساب 3 بر 1 از پیش رو برداشت تا خود را بعنوان یک مدعی معرفی کند ، در هفته سوم نماینده گلستان میزبان ملوان بندرانزلی بود در این بازی علی الرغم حملات متعدد و موقعیت های زیاد نتوانست به گل دست یابد و در معدود حملات تیم مهمان بازی را با یک گل واگذار کرد . کیمیارشد آق قلا در هفته چهارم به تبریز رفت و مقابل تراکتور سازی این شهر به تساوی بدون گل دست یافت تا با 2 برد و یک تساوی با کسب هفت امتیاز در صدر جدول گروه یک قرار بگیرد. 

کیمیارشد آق قلا در هفته پنجم در آق قلا میزبان پدیده ساری خواهد بود که در روز 6 اسفند ماه می بایست در ساری به میدان برود ، آق قلائی ها هفته ششم را  استراحت  می کنند و هفته هفتم (بازی آخر دور رفت ) در اردبیل مقابل ذوب آهن به میدان خواهد رفت .

مدیر عامل و مسئول این تیم عبدالله شایسته ، سرمربی اسدالله کردبچه ، مربی سراج الدین پوری و  سرپرست تقی اشرفی می باشد. 

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم اسفند ۱۳۸۹ساعت 22:52  توسط  مدیر وبلاگ  |